Вторник
11.12.2018
06:41
Категорії розділу
Директор [2]
Заступник з ВР [0]
Заступник з НВР [2]
Педагог-організатор [11]
Практичний психолог [0]
Бібліотекар [1]
Матеріали OSVITA.UA [14]
ДНЗ "Барвінок" [2]
Підтримайте сайт!
Пошук
Вхід на сайт
Календар
«  Май 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Наше опитування
Якою операційною системою Ви користуєтеся?
Всього відповідей: 17
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
НВК "ЗОШ І-ІІІ ступеня - д/с" с. Річиця
Головна » 2018 » Май » 23 » Важлива інформація!
11:42
Важлива інформація!

Чому медкартки не зберігатимуть у закладах освіти?

МОЗ скасувала «Медичну карту дитини» (форма № 026/о), яка раніше зберігалась у закладі освіти, бо дані про стан здоров’я дитини не можуть бути відкритими і зберігатись поза межами медзакладу.

Право на медичну таємницю гарантує стаття 391 Закону України «Основи Законодавства України про охорону здоров’я» від 19.11.1992 № 2801-XII: «Пацієнт має право на таємницю про стан свого здоров’я, факт звернення за медичною допомогою, діагноз, а також про відомості, одержані при його медичному обстеженні. Забороняється вимагати та надавати за місцем роботи або навчання інформацію про діагноз та методи лікування пацієнта». Тож дані про стан здоров’я дитини можуть міститися лише в «Історії розвитку дитини» (форма № 112/о) — медичній картці. Карта зберігається у закладі охорони здоров’я.

Переглядів: 34 | Додав: жучок | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]