Среда
18.07.2018
15:16
Підтримайте сайт!
Пошук
Вхід на сайт
Календар
«  Июль 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Наше опитування
Якою операційною системою Ви користуєтеся?
Всього відповідей: 15
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
НВК "ЗОШ І-ІІІ ступеня - д/с" с. Річиця

На жаль, тисячі українських дітей страждають від жорстокого поводження. Діти мають право на захист від приниження та насильства, яке карається законом.

Більшість батьків замислюються, чи правильно вони себе поводять з дитиною. Звичайно, не має ідеальних батьків. Усі вони мають труднощі і іноді не впевнені, чи добре виховують своїх дітей. Однією з проблем, що найбільше непокоїть батьків, є питання поведінки, що треба зробити, щоб діти поводилися добре?

Скористайтеся цими порадами!

Подавайте дітям приклад хорошої поведінки.

Діти вчаться, наслідуючи поведінку дорослих.

Ваша поведінка – приклад для наслідування.

Змінюйте оточення, а не дитину.

Краще тримати цінні, крихкі та небезпечні речі у недоступному для дітей місці, аніж потім карати їх за природну цікавість.

Висловлюйте свої бажання позитивно.

Кажіть дітям, чого ви від них очікуєте, замість того, чого не бажаєте.

Висувайте реальні вимоги.

Запитуйте себе, чи відповідають ваші вимоги віку дитини, ситуації, в якій вона опинилася. Ви маєте бути більш терпимими до маленьких та хворих дітей.

Не надавайте надто великого значення заохоченням та покаранням.

В міру дорослішання дитини це стає не результативним. Пояснюйте причину, яка впливає на ваше рішення. Прагніть до компромісу у спілкуванні зі старшими дітьми, з меншими – використовуйте тактику переключення уваги.

Обирайте виховання без крику та побиття.

Покарання не допомагає дитині виробити навички самоконтролю і поваги до інших, якщо дитина одержала ляпас, то стає сердитою і не розуміє, за що його отримала.

Допомагайте дітям вести себе краще, даючи їм вибір.

Не сперечайтесь, дозвольте зробити вибір. Це попередить прояви образи та непокори. Вона не дорікатиме, що ви її контролюєте.

Прислухайтесь до того, що говорить ваша дитина.

Цікавтеся тим, що вона робить і відчуває.

І головне – пам’ятайте, що любов є найважливішою потребою усіх дітей і однією з основних передумов позитивної поведінки дитини.

Постанова № 684 від 13.09.2017 Кабінету Міністрів України

Шановні батьки!
Якщо ваша дитина десять днів поспіль без поважної причини не відвідувала школу, чекайте візиту полісменів. Такий порядок відтепер затверджений законодавчо.

Про це йдеться у Постанові № 684 від 13.09.2017 Кабінету Міністрів України. Зокрема у документі зазначають, якщо неповнолітній учень не з’являвся на заняттях протягом десяти днів підряд без поважних причин, навчальний заклад невідкладно повідомляє про це місцевий відділок Нацполіції та службу у справах дітей. Пояснити відсутність дитини у школі можна за допомогою медичної довідки, письмового пояснення батьків (опікунів) або самого учня, якщо він повнолітній.

Шановні батьки!
Адміністрація закладу доводить до Вашого відома, що з питань, що стосуються збереження життя чи здоров`я, а також захисту прав та інтересів дитини, Ви можете звертатися до громадського інспектора з охорони дитинства, заступника директора з виховної роботи Сокол І.В. 

До вашої уваги цікаві та корисні матеріали:

Причини дитячої злочинності