Понедельник
27.01.2020
08:59
Підтримайте сайт!
Тут може бути Ваша реклама!
Пошук
Вхід на сайт
Календар
«  Январь 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Наше опитування
Який антивірус кращий?
Всього відповідей: 151
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
НВК "ЗОШ І-ІІІ ступеня - д/с" с. Річиця

Каталог освітніх сайтів

Освітні веб-сайти

http://www.mon.gov.ua/ - офіційний сайт Міністерства освіти та науки України

http://iteach.com.uaукраїнський сайт програми Intel «Навчання для майбутнього»

http://www.intel.com/education/teach - Intel® Teach to the Future

http://osvita-ua.net - Новини. ВНЗ. Тестування. Школа: школа сьогодні, управління, технології навчання, виховання школярів, психологія, позашкільна робота, підвищення кваліфікації, теорія, навчальні програми, оцінювання, законодавство, журнали.

http://www.ednu.kiev.ua - Українські організації, пов'язані з освітою. Вищі та середні навчальні заклади. Освіта за кордоном, гранти. Преса. Виставки та семінари. Дистанційне навчання.

http://www.osvita.org.ua Освітній портал - освіта в Україні, освіта за кордоном. Довідник ВНЗ України. Зовнішнє тестування. Абітурієнту. Новини освіти та науки України та закордону. Каталог освітніх сайтів. Форум. Реферати, курсові, дипломні. Освіта за кордоном.

http://www.parta.com.ua Освіта в Україні на Parta. Освітній портал. Все про освіту: довідник абітурієнта, курсове навчання, каталог репетиторів, реферати і багато іншого для школярів, студентів та їх батьків. Посібники з Державної підсумкової атестації (ДПА) 2011 року.

http://ostriv.in.ua Шкільний портал "Острів знань". Навчальні програми, методичні документи. Деякі окремі аспекти навчання. Плани роботи шкіл, атестаціяія про навчання і дозвілля. . Сценарії проведення свят, вікторин. Зарубіжний досвід. Обмін педагогічним досвідом, обговорення, поради, точки зору. Про історію освіти, навчання та видатних педагогів. Питання ліцензування освітньої діяльності в Україні. Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів. Огляди українських педагогічних видань, дайджести, публікації.

http://teacher.at.ua Вчитель вчителю, учням та батькам. Накази, листи, рекомендації. Поради та рекомендації для вчителів та батьків. Поради психолога.

Початкова школа

Портфоліо вчителя http://aura.at.ua Інформація для вчителя початкової школи.

Супер клас http://myclass.at.ua Сайт вчителя початкових класів школи №118 міста Кривий Ріг. Скарбничка вчителя. Законодавство. На допомогу вчителю. Психологічні тести для дітей. Робота з батьками. Молодому вчителю. Навчальні програми. Виховна робота. Методичний порадник. Матеріали до уроку. Українська мова. Правова iнформацiя.

Вчителям-предметникам

UROKI.NET http://www.uroki.net Все для вчителя: поурочне і тематичне планування, відкриті уроки, сценарії шкільних свят, методичні розробки, конспекти уроків, підручники, лабораторні, контрольні роботи і безліч інших матеріалів для вчителів - предметників, матеріали для педагогів-організаторів, шкільних психологів, завучів, класних керівників і директорів шкіл, ліцеїв, гімназій.

Математика в школі

Математика для школи http://www.formula.com.ua Цікаві математичні факти, історії з життя математиків, означення, описи понять, правила, теореми, закони, властивості, формули, математичні таблиці, розв'язки задач з елементарної математики, збірки прикладів.

Творчий вчитель математики http://yrok.com.ua Сайт вчителів математики Кривого Рогу: цікаві розробки уроків, рекомендації та методичні матеріали щодо використання сучасних інноваційних технологій, інтерактивних методів навчання, роботи з обдарованими школярами, методичні розробки підвищення якості математичної освіти, математичної компетентності учнів.

Фізика в школі

Сайт вчителів України http://fizika.net.ua Матеріали для роботи вчителів фізики: методики, новини, бібліотека для учнів та вчителів, програми, уроки фізики.

Шкільна фізика http://sp.bdpu.org Теорія, задачі, тести, демонстрації, лабораторні роботи, методика навчання.

Для вчителя хімії та біології

Український біологічний сайт http://www.biology.org.ua Висвітлення сучасного стану біологічної науки та освіти в Україні.

Все для учителя биологии http://bio.1september.ru Електронна версія газети «Біологія». Матеріали для вчителів: «Я йду на урок біології».

Для вчителя хімії та біології http://www.uroki.net Розробки уроків, календарні, тематичні, поурочні плани, розробки уроків для вчителя хімії та біології в школі.

Географія в школі

Географія в школі http://geosite.com.ua Географія в школі на «Географічному порталі»: програми, поурочне планування, розробки уроків, електронні уроки, практичні роботи, нетрадиційні уроки, задачі, література, довідкові матеріали.

Географія в школі http://ukr-tur.narod.ru Географія в школі на сайті «Світ географії та туризму»: розробка уроків, виховні заходи, методичні рекомендації.

Українська мова та література

Українська мова і література http://ridnamova.ck.ua Сайт для учителів української мови і літератури. Українська мова. Українська література. Зарубіжна література. Позакласна робота. На допомогу учням.

Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського міського педагогічного університету імені Б.Д.Грінченка http://ippo.org.ua Інформація для учителів - предметників на інформаційно-методичному сайті: методичні рекомендації, дидактичний матеріал, цікавий досвід.

Українська мова і література в школі http://www.ukr-in-school.edu-ua.net Електронна версія науково-методичного журналу.

Інститут української мови НАН України http://www.glazova.org.ua/

Інститут філології КНУ імені Тараса Шевченка http://www.philology.kiev.ua/

Національний НДІ українознавства http://www.nrius.org.ua/

Національна спілка письменників України http://www.nspu.com.ua

Український лінгвістичний портал http://lcorp.ulif.org.ua/dictua/

Великий тлумачний словник української мови http://www.abbyy.ua/

Україна inkognita (Відкрийте для себе Україну) http://ukrainainkognita.org.ua

Мала академія наук України http://man.gov.ua/ua

Український освітній простір http://uop.net.ua/virtualni-muzeji/

Офіційний сайт української мови http://ukrainskamova.com/

Філологічний еверест http://milomova.blogspot.com/2016/02/blog-post.html

Форум педагогічний ідей «Урок» http://osvita.ua/publishing/urok/

Українські віртуальні музеї http://kampot.org.ua/ukraine/traducii_ta_zvuchai/zvuchai/1232-ukrayinsk-vrtualn-muzeyi.html

Віртуальні музеї світу http://lib.if.ua/publish2009/1249300238.html

Навчальні матеріали онлайн http://pidruchniki.com/70967/literatura/ukrayinski_ta_zarubizhni_pismenniki

Методичний портал http://metodportal.com/node/584

Український правопис http://pravopys.kiev.ua/pravopys.aspx?SectionID=1

Для вчителів української мови http://www.uroki.net/docukr.htm

Вчителю української мови та літератури http://mova.kreschatic.kiev.ua/

Уроки державної мови: правопис, переклад, граматика http://www.library.kherson.ua/young/tavrica/taurica_lks.htm

Серія бібліографічних матерілів "Літературнo-краєзнавчі студії" www.znannya.org.ua/center/ukr.htm

Науково-просвітницький центр "Українознавства" товариства "Знання" України www.etnolog.org.ua

Національна бібліотека України ім. В.І. Вернадського nplu.org/ www.nbuv.gov.ua

Проект електронної бібліотеки давньої української літератури. Українські літописи, хроніки житія, апокрифи, граматики, лексикони, історично-мемуарна проза, перекладні та поетичні твори, "Слово о полку Ігоревім" тощо www.ukrlib.com.ua

Інтернет- бібліотека української літератури www.ukrcenter.com

Українська електронна бібліотека www.exlibris.org.ua

Електронна бібліотека української літератури www.utoronto.ca/elul/Main-Ukr.html

Інформатика

Світ ПК. Учитель-учителю http://www.svit-pk.cpto1.vn.ua Інформаційно - освітній портал на допомогу вчителю інформатики: плани-конспекти з інформатики, цікаві статті, інструкції, програми.

Інформатика в школі http://informatik.at.ua Інформація про програмне забезпечення, яке можна використати на уроках інформатики. Цікаві та необхідні матеріали для вчителів інформатики. Плани-конспектів уроків інформатики.

Освітні веб-ресурси учителям інформатики http://galanet.at.ua Сайт присвячено освітнім веб-ресурсам, методиці їх використання і проектування. Мета створення сайту - зібрати в одному місці матеріал з даної теми та надати можливість студентам, учителям, викладачам обмінюватись досвідом щодо використання та створення освітніх веб-ресурсів.

UA5.ORG http://www.ua5.org Методичні матеріали з інформатики. Сайт присвячений інформатиці та інформаційним технологіям у всіх їх різновидах: від систем счислення до комп'ютерних мереж та телекомунікацій. Матеріали сайту охоплюютьі тематики, які зустрічаються у шкільному курсі інформатики та у фундаментальних дисциплінах з інформаційних технологій вищих навчальних закладів України.

Уроки образотворчого мистецтва та трудового навчання в школі

Слово вчителя http://konserg.ucoz.ua Цей сайт cтворено для поширення власного досвіду, для спілкування, обміну ідеями тощо. Розробки поурочних планів, виховних годин, комп'ютерних програм, тестів. Вчителям інформатики, образотворчого мистецтва.

Трудове навчання http://trudove.org.ua Сайт для учителів трудового навчання та обслуговуючої праці. Сучасні технології. Радіоелектроніка. Декоративне мистецтво.